Kaplan Nakliyat

denizli Asansör Kiralama

Hizmetlerimiz

Ne Hizmetleri Veriyoruz

Modern araç ve teçhizatımızla eşyalarınızı zarar görmeden ve gününde teslim etmek bizim için önemlidir. Asansörlü  taşıma sistemizle hızlı ve ekonomik çözümler üretilmektedir. Nakliye bedelini isterseniz kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz.

Sosyalleşin

Telefon:

+90 242 244 2022

E-posta:

info@site.info

İletişim

Adres:

Türk İş Merkezi

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Gültekin İşhanı

Antalya 

10118

Türkiye

Müşterilerimiz hakkımızda söylüyor

gallery/houcine-ncib-b4tjxni0y2c-unsplash (3)

Hakkımızda en son bilgiye bu sayfadan ulaşacaksınız. Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. Eğer...

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarınızın komple sökülüp, paketlenmesi, sigortalı, güvenilir şekilde nakliyesi.. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır. 

DEPOLAMA

Eşya ve mallarınızı Kaplan Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır. 

 

PAKETLEME

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir.Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre karton kutular kullanılmaktadır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Firmamız öncelikle taşıma yapıalack adreslerde inceleme yapmakta ve asansör sisteminin kullanımı ve kurulumunun uygunluğunu tespit etmektedir. Daha ekonomik olan asansörlü nakliye, hem daha seri hem de daha güvenli bir iştir. Kaplan nakliyat,modern araçları ile 8. 9. katlara kadar asansörlü taşıma hizmeti sunabilmektedir.

PARÇA EŞYA NAKLİYE HİZMETİ

Kaplan nakliyat,parça eşya nakliyesi hizmetleri vermektedir. Komple evinizi veya iş yerinizi taşıtmak zorunda değilsiniz. Birkaç parça eşyanız içinde bizden hizmet alabilirsiniz. Normal taşımacılıkta olduğu gibi aynı koşullar altında taşınması sağlanan parça eşyalarınız, özenli bir şekilde paketlenerek, gönderimi yapılacak ile giden diğer eşyalarla birlikte taşınır. Böylece hem sizin için daha ekonomik bir taşıma gerçekleşmiş olur hem de bizim için...